REALITY NA KYSUCIACH

JPE. Reality - Jozef Pajer je realitná kancelária s najširšou ponukou predaja a prenájmu nehnuteľností, bytov, domov, objektov a priestorov na podnikanie na Kysuciach.
Kancelária JPE. Jozef Pajer so sídlom v Čadci zabezpečuje kompletnú realitnú činnosť. Taktiež vám ponúkame poradenstvo pri kúpe, predaji, prenájme nehnuteľností, znalecké posudky a vysporiadanie právnych vzťahov.

Predaj novostavby rodinného domu v Čadci - č. inz. 1947

Miesto: Čadca - Podzávoz,
Cena: 87.000 €, Znížená cena!
Okres: Čadca, Mesto: Čadca – Podzávoz, Rozloha: 257 m2, Cena: 87.000 €
Rozšírený popis:

Uvedená novostavba rodinného domu sa nachádza v časti Podzávoz na slnečnom, rovinatom pozemku. Jedná sa o murovanú stavbu dvojdomu z Ytongu, typ bungalov, strecha sedlová, krytina matná Ranilla, plastové ríny v hnedom prevedení, okná plastové v rovnakej farbe, vykurovanie podlahové elektrické, každá miestnosť má vlastný termostat s ovládaním, voda mestská, napojenie na kanalizáciu, stropy znížené sadrokartónom s bodovým osvetlením.
Dom má výborné dispozičné riešenie – izby majú samostatné vstupy – chodba, technický priestor, kúpeľňa s WC so sprchovacím kútom, 2 izby, priestranný šatník, kuchyňa je spojená s priestrannou obývacou miestnosťou, z ktorej sa vychádza na zastrešenú terasu so vstupom do záhradky.
Celková obytná plocha domu je 85 m2 + zastrešená terasa 10 m2.
Priestor pred domom disponuje 2 parkovacími miestami, dom je situovaný na celodenne slnečnom pozemku, záhradka so zastrešenou terasou z obývacej miestnosti poskytuje dostatok súkromia bývania v prímestskej časti neďaleko centra.

Powered by Sigsiu.NET
KONTAKT:

0904 389 592
0915 811 148

0908 664 826
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

 

JPE. Reality - JOZEF PAJER

jozef-pajerul. Štúrova 1833

(za Kultúrnym domom,

vedľa Sociálnej poisťovne)

022 01 ČADCA

PO - PIA

7.00 – 17.00 hod.