REALITY NA KYSUCIACH

JPE. Reality - Jozef Pajer je realitná kancelária s najširšou ponukou predaja a prenájmu nehnuteľností, bytov, domov, objektov a priestorov na podnikanie na Kysuciach.
Kancelária JPE. Jozef Pajer so sídlom v Čadci zabezpečuje kompletnú realitnú činnosť. Taktiež vám ponúkame poradenstvo pri kúpe, predaji, prenájme nehnuteľností, znalecké posudky a vysporiadanie právnych vzťahov.

Predaj rodinného domu v Kysuckom Novom Meste, č. inz. 1952

Miesto: Kysucké Nové Mesto,
Cena: 259.000 € + dohoda,
Okres: Kysucké Nové Mesto, Mesto: Kysucké Nové Mesto, Rozloha: 971 m2, Cena: 259.000 € + dohoda,
Rozšírený popis:

Uvedený rodinný dom sa nachádza v krásnej, tichej a celodenne slnečnej časti v Kysuckom Novom Meste neďaleko centra na rovine, celoročná dostupnosť.
Jedná sa o murovanú novostavbu kolaudovanú v r. 2004-2005, okná plastové, strešná krytina pozink plech, vykurovanie plynové podlahové + v niektorých izbách radiátory + prieduch z kozubu, voda mestská, kanalizácia, el. energia 220 V, 380 V, podlahy sú kombináciou lamino plávajúcej a keramickej dlažby, všetky interiérové dvere so zárubňami a schodisko z tvrdého masívu, kuchynská linka vrátane spotrebičov z masívu, v chodbe sa nachádza šatníková a botníková skriňa na mieru.
Dom je výborne dispozične riešený, na prízemí sa nachádza chodba, priestranná obývacia miestnosť s kozubom a vstupom na zastrešenú a z časti uzatvárateľnú terasu so vstupom do záhrady, kuchyňa, komora, spálňa s kúpeľňou + WC, pracovňa, práčovňa s menším odkladacím priestorom a vstup na prvé poschodie.
Tu sa nachádzajú 4 izby /3 so vstupom na balkón, jedna je vykurovaná i prieduchom/, všetky majú samostatné vstupy, kúpeľňa so saunou + WC.
K domu patrí i dvojgaráž, v udržiavanej záhrade sa nachádza i vonkajší kozub so záhradným domčekom.
Záhrada poskytuje dostatok súkromia neďaleko centra, voľný ihneď.

Powered by Sigsiu.NET
KONTAKT:

0904 389 592
0915 811 148

0908 664 826
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

 

JPE. Reality - JOZEF PAJER

jozef-pajerul. Štúrova 1833

(za Kultúrnym domom,

vedľa Sociálnej poisťovne)

022 01 ČADCA

PO - PIA

7.00 – 17.00 hod.